Збірна України U-21 з мінімальним рахунком обіграла Азербайджан у відборі на Євро-2025

Сборная Украины U-21. Фото — facebook.com/uafukraine/

Збірна України U-21 здобула перемогу над Азербайджаном у кваліфікації молодіжного чемпіонату Європи-2025 з мінімальним рахунком – 1:0.

Команда Унаї Мельгоси домінувала протягом всього поєдинку. У першому таймі номінальні господарі (матч проходив в іспанській Мурсії) зуміли втілити свою перевагу у гол, забитий з пенальті Володимиром Бражком за фол на Назарі Волошині.

І після перерви синьо-жовті продовжували насідати на ворота кавказької команди, але не зуміли реалізувати жодного зі створених моментів. При цьому десь після екватору другого тайму декілька разів ставало неспокійно і біля воріт Руслана Нещерета. Голкіпер Динамо врятував, коли це було необхідно.

Не так переконливо, як чотири дні тому проти Люксембургу (4:0), але українська молодіжна збірна здобула три очки. І, що важливо, команда Мельгоси набрала максимум у п’яти стартових матчах відбору, завдяки чому зустріне 2024 рік на впевненому першому місці в групі F.

Свій наступний матч команда Мельгоси знову зіграє проти однолітків з Азербайджану, але вже на повноцінному виїзді – ця зустріч відбудеться 26 березня.