Трубін – у стартовому складі Бенфіки на виїзний матч чемпіонату проти Фаренсе

Анатолий Трубин. Фото — Getty Images

Український воротар Бенфіки Анатолій Трубін повертається до основи своєї команди у чемпіонаті Португалії. 22-річний воротар вийде з перших хвилин у виїзному матчі 30-го туру Прімейри проти Фаренсе.

Нагадаємо, головний тренер Орлів Роджер Шмідт надав Анатолію відпочинок у попередньому турі – тоді лісабонці на своєму полі розгромили Морейренсе (3:0). До того матчу українець незмінно виходив у стартовому складі у чемпіонаті, починаючи з середини вересня.

На тижні Бенфіка з Трубіним вилетіла у чвертьфіналі Ліги Європи від Марселя. Орли не втримали мінімальну перевагу, здобуту в першому матчі, і в результаті поступилися в серії пенальті.

Загалом на рахунку Анатолія – 44 матчі за лісабонський клуб у нинішньому сезоні, 43 пропущені голи та 16 “клін-шитів”.

Сьогоднішній суперник Орлів, Спортінг Фаренсе, займає 10-й рядок у турнірній таблиці, але при цьому лише на три очки випереджає зону вильоту. Перемога дозволить Орлам скоротити до семи очок відстань від лідируючого лісабонського Спортінга.

Поєдинок Фаренсе – Бенфіка розпочнеться о 22:15 за київським часом.