Збірна України U-19 впевнено обіграла Північну Македонію в еліт-раунді відбору на Євро-2024

Украина U-19, uaf.ua

Збірна України U-19 впевнено обіграла Північну Македонію у першому матчі еліт-раунду відбору на чемпіонат Європи-2024 – 2:0.

Синьо-жовті зуміли відкрити рахунок наприкінці першого тайму, відзначився Данило Кревсун. Майже одразу після перерви другий м’яч команди забив Матвій Пономаренко. Зазначимо, що Північна Македонія догравала зустріч удесятьох.

Цікаво, що у другому таймі у складі синьо-жовтих дебютував син голови УАФ Андрія Шевченка – Крістіан, який вийшов на поле на 79-й хвилині.

Збірна України очолила групу 7 відбору із трьома очками. В іншому матчі першого туру зустрічаються команди Латвії та Швейцарії.

У наступному турі Україна зіграє із Латвією U-19 23 березня. Завершиться відбір матчем зі Швейцарією 26 березня. На чемпіонат Європи вийде переможець групи.