Захисник Панатінаїкоса Хуанкар потрапив до лікарні через кинуту з трибун петарду в матчі з Олімпіакосом

Хуанкар, фото — pao.gr

Захисника Панатінаїкоса Хуана Карлоса було доставлено до лікарні в неділю після матчу з Олімпіакосом у грецькій Суперлізі.

В другому таймі “Дербі вічних ворогів” в іспанця, який розминався біля бічної лінії, влучила кинута з трибун петарда. Хуанкар був у заціпенінні і на якийсь час втратив слух. Представники Панатінаїкоса стверджують, що петарду кинули з трибун фанатів Олімпіакосу.

Арбітр перервав матч після інциденту на 50-й хвилині за рахунку 1:1. Зустріч так і не відновили. Долю поєдинку вирішать пізніше після розслідування обставин події.

У грецькій Суперлізі лідирує Олімпіакос, який набрав 19 очок. Панатінаїкос відстає від своїх принципових суперників на три очки.