Ворскла у драматичному матчі вирвала перемогу над естонською Флорою у першому раунді кваліфікації жіночої Ліги чемпіонів

Ворскла-Харьков-2 / Жилстрой-2. Фото — womensfootball.com.ua

Харківський Житлобуд-2, який виступає на міжнародній арені під ім’ям Ворскла, успішно стартував у кваліфікації жіночої Ліги чемпіонів. У першому раунді відбору українки в овертаймі зламали опір естонської Флори – 4:3.

На стадіоні “Асім Ферхатович-Гасі” у боснійському Сараєві рахунок відкрили українські футболістки – відзначилася Ніколь Козлова. Естонки невдовзі зрівняли рахунок, проте перед перервою Ворскла знову вийшла вперед зусиллями Яни Котік.

Вже на 47-й хвилині рахунок знову дорівнював. А за 12 хвилин до кінця українська команда опинилася на межі вильоту – 2:3. Але в самій конуівці Катерина Корзун із передачі Яни Калініної зуміла перевести гру в овертайм.

На початку додаткового часу підопічні Наталії Зінченко забили вчетверте – точний удар вдався Роксолані Кравчук. Спроби Флори відігратися були марними.

4:3 – і Ворскла йде далі. У півфіналі кваліфікації вона зіграє з переможницею пари Сараєво (Боснія та Герцеговина) – Осієк (Хорватія).

Нагадаємо, минулого року Ворскла-Харків-2 зупинилася за крок від групового етапу ЛЧ, поступившись дорогою албанській Влазнії..

• Жіноча Ліга чемпіонів. Кваліфікація. Перший раунд

Ворскла (Україна) — Флора (Естонія) — 4:3 (2:1, 3:3)

Голи: Козлова, 27, Котик, 44, Корсун, 88, Кравчук, 93 – Таммік, 38, Ліллемяє, 47, Улексін, 78