Відбір на ЧС-2026. Аргентина вдома програла Уругваю, Бразилія зазнала поразки в Колумбії

Аргентина — Уругвай, фото — Getty Images

Відбулись матчі 5-го туру кваліфікації чемпіонату світу-2026 у Південній Америці.

Чемпіон світу збірна Аргентини вдома сенсаційно програла Уругваю. Альбіселесте зазнали першої поразки з листопада 2022 року, коли команда поступилася Саудівській Аравії (1:2) на ЧС-2022.

Збірна Бразилії зненацька на виїзді програла Колумбії. Селесао забили швидкий гол, але пропустили двічі за чотири хвилини у другому таймі. У матчах Венесуели з Еквадором та Чилі з Парагваєм команди голів не забивали.

Аргентина лідирує у відборі на ЧС-2026, набравши 12 балів. Уругвай вийшов на друге місце з десятьма очками.