НХЛ плей-оф: Колорадо з камбеком здолав Даллас

В Національній хокейній лізі минулої ночі були зіграні два поєдинки розіграшу Кубка Стенлі.

Два матчі відбулись минулої ночі в чвертьфіналі НХЛ. В обох переможця було визначено лише в овертаймі, і обидва клуби перемогли своїх опонентів з рахунком 4:3.

Саме так другої поразки у серії Кароліні завдав Рейнджерс. Матч знову відбувся у Нью-Йорку, а вже наступний команди проведуть у Ролі.

А от Даллас і Колорадо свою серію тільки розпочали. «Зірки», як переможець Західної конференції, стартували вдома, і вже після першого періоду громили суперника 3:0.

Утім «лавини» не збиралися так легко здаватися. Гості змогли зрівняти рахунок в основний час, і вирвали перемогу у техасців вже в овертаймі.

НХЛ. Плей-оф. 8 травня

Рейнджерс – Кароліна – 4:3 (1:2, 1:1, 1:0, 1:0)

Шайби: 1:0 — 10 Лафреньєр (Веннберг, Міллер), 1:1 — 15 Генцел (Свєчніков, Ахо), 1:2 — 19 Орлов (Ахо, Шей), 2:2 — 27 Лафреньєр (Панарін, Фокс), 2:3 — 38 Генцел (Деанджело, Ахо), 3:3 — 46 Крайдер (Панарін, Трочек), 4:3 — 87 Трочек (Панарін, Зібанежад)

Даллас – Колорадо – 3:4 (3:0, 0:2, 0:1, 0:1)

Шайби: 1:0 — 7 Сутер (Дюшен), 2:0 — 10 Джонстон (Бенн, Павелскі), 3:0 — 16 Бенн (Хейсканен, Робертсон), 3:1 — 25 Нічушкін (Маккіннон, Макар), 3: 2 – 29 Макар (Рантанен, Нічушкін), 3:3 – 41 Маккіннон (Макар, Рантанен), 3:4 – 71 Вуд (Жирар, Кольяно)

Рахунок у серії: 0-1