Молодіжна збірна України програла Німеччині у товариському матчі

Германия U-21 — Украина U-21. Фото — Getty Images

Молодіжна збірна України провела перший матч під керівництвом нового головного тренера Унаї Мельгоси. Синьо-жовті у товариському поєдинку програли Німеччині – 0:2.

У першому таймі команди голів не забивали. Після перерви Максіміліан Бауер вивів німців вперед, а наприкінці зустрічі Тім Лемперле встановив остаточний рахунок.

12 вересня молодіжна збірна України проведе перший матч у кваліфікації на Євро-2025. Поєдинок проти збірної Північної Ірландії відбудеться 12 вересня у словацькому Попраді на стадіоні «Національний тренувальний комплекс Попрад». Початок зустрічі – 19:30 за київським часом.

У рамках відбірної групи команда Мельгоси також зіграє з Англією, Сербією, Люксембургом та Азербайджаном.

• Товариський матч

Німеччина U-21 – Україна U-21 – 2:0 (0:0)
Голи: Бауер, 53, Лемперле, 88

Україна U-21 (стартовий склад): Нещерет, Роман, Салюк, Батагов, Смоляков, Бражко, Сігєєв, Лосенко, Теслюк, Волошин, В’юнник

Запасні: Кінарейкін, Фесюн, Бульоза, Біль, Слюбик, Ярмолюк, Квасниця, Павлюк, Скорко, Краснопір, Брагару, Рубчинський