Манчестер Сіті розгромив Урава Ред Даймондс та вийшов у фінал клубного чемпіонату світу

Урава Ред Даймондс — Манчестер Сити, фото — Getty Images

Манчестер Сіті розгромив Урава Ред Даймондс у півфіналі клубного чемпіонату світу-2023 – 3:0.

Городяни відкрили рахунок наприкінці першого тайму. Захисник японського клубу Маріус Хейрбротен зрізав м’яч у ворота.

Після перерви підопічні Пепа Гвардіоли оформили розгром. З інтервалом у сім хвилин голи забили Матео Ковачіч та Бернарду Сілва.

Манчестер Сіті зіграє у фіналі КЧМ-2023 із Флуміненсе. Нагадаємо, бразильці у 1/2 фіналу обіграли Аль-Ахлі (2:0). Матч за третє місце Урави з єгипетською командою, а також фінал пройдуть 22 грудня.