Макаренко забив, а Бєсєдін дебютував за Ордабаси у переможному матчі з Кайсаром

Евгений Макаренко, фото — instagram.com/fc__ordabasy

Ордабаси у матчі Прем’єр-ліги Казахстану обіграв Кайсар у гостях із рахунком 3:2. У цьому матчі дебютував форвард Артем Бєсєдін, а півзахисник Євген Макаренко відзначився першим голом за новий клуб.

Рахунок відкрив уродженець Луганська Сергій Малий. Під кінець тайму його подвоїв Макаренко, коли суперник уже грав у меншості після вилучення Бена Загре.

Проте Кайсар зумів зачепитися за інтригу. За рахунку 0:2 за господарів забив Дмітрій Бородін, а за 1:3 – Василь Совпель. Вже за рахунку 2:3 на полі з’явився Бєсєдін, і більше голів не було.

Обидва українці перейшли до клубу з Казахстану влітку 2023 року. Макаренко провів у складі Ордабаси чотири матчі у новому сезоні (у тому числі два у кваліфікації Лізі конференцій). Бєсєдін зіграв дебютні 15 хвилин за новий клуб.