Кубок України: Чорноморець розгромив Зорю і вийшов у півфінал

Одеська команда стала другим учасником стадії 1/2-гої вітчизняного футбольного турніру.

У Кубку України з футболу визначився другий півфіналіст турніру. Слідом за донецьким Шахтарем, який нагадаємо не залишив шансів першоліговій Вікторії, до 1/2-гої пройшов Чорноморець.

Причому суперник в одеситів виглядав значно більш грізним — володар бронзи минулого чемпіонату Зоря. Утім, як виявилось то було лише на папері. На практиці Чорноморець легко розібрався з суперником.

Одесити, які були господарями чвертьфіналу, вже в першому таймі забили два голи у ворота суперника, а у другому довели рахунок до непристойного. Усе на що спромоглися луганці, так це забити м’яч престижу. 4:1 — на користь Чорноморця.