Жіноча збірна України розгромила Болгарію у першому матчі плей-оф Ліги націй

Женская сборная Украины по футболу, фото — t.me/uafukraine

Жіноча збірна України розгромила на виїзді Болгарію у першому матчі плей-оф Дивізіону B Ліги націй – 3:0.

Команда Володимира Пятенка досягла комфортної переваги вже в першому таймі. Роксолана Кравчук відкрила рахунок на шостій хвилині зустрічі, а згодом Вероніка Андрухів забила другий м’яч.

Синьо-жовті оформили розгром наприкінці поєдинку, відзначилася Інна Глущенко. Вже у компенсований час четвертий м’яч забила Яна Котик. З негативних моментів матчу відзначимо неприємну травму Андрухів, яка залишила поле на початку другого тайму на ношах.

Матч-відповідь, який номінально буде «домашнім» для українок, пройде 27 лютого в турецькій Анталії. У разі успішного результату протистояння збірна України збереже місце в Дивізіоні B Ліги націй.