Жіноча збірна України програла Греції у Лізі націй

Яна Калинина, фото — uaf.ua

Жіноча збірна України з футболу програла Греції у матчі третього туру Ліги націй – 1:2. Поєдинок проходив на острові Кріт в Іракліоні.

Українки забили швидкий гол, вже на третій хвилині відзначилася Яна Калініна. Проте грецькі футболістки ще до перерви зуміли відігратися. У другому таймі Греція забила ще один м’яч та довела поєдинок до перемоги.

Збірна України програла три матчі у Лізі націй і посідає останнє місце у групі 3. Раніше українки з однаковим рахунком 1:2 поступилися Сербії та Польщі. У наступному матчі синьо-жовті знову зустрінуться з Грецією на цьому ж стадіоні 31 жовтня у номінально “домашньому” матчі.

Чотири переможці груп Дивізіону B вийдуть до елітного дивізіону. Паралельно визначаться учасники стикових матчів за підвищення/пониження у класі перед кваліфікацією Євро-2025.