Жіноча збірна України повторно розгромила Болгарію та зберегла місце у Дивізіоні В Ліги націй

Женская сборная Украины по футболу, фото — uaf.ua

Жіноча збірна України з футболу розгромила Болгарію у матчі-відповіді плей-офф Дивізіону В Ліги націй – 3:0. “Домашній” для синьо-жовтих поєдинок пройшов у турецькій Анталії.

Рахунок у першому таймі відкрила Ольга Овдійчук, зігравши на добивання після удару у штангу зі штрафного Роксолани Кравчук. А вже за три хвилини Ірина Глущенко забила другий м’яч.

Українки продовжили контролювати гру після перерви. Точку в матчі поставила Любов Шматко наприкінці зустрічі.

Нагадаємо, у першому матчі плей-офф підопічні Володимира Пятенка також розгромили збірну Болгарії (4:0). Збірна України зберегла місце у Дивізіоні В Ліги націй.