Іспанія та Бразилія розписали яскраву нічию в Мадриді у матчі з шістьма голами та трьома пенальті

Испания — Бразилия. Фото — Getty Images

Збірна Іспанії не втримала перемогу над Бразилією у контрольному матчі – 3:3. Поєдинок пройшов у Мадриді на “Сантьяго Бернабеу”.

Фурія Роха вийшла вперед на 12-й хвилині: Родрі був точним з 11-метрової позначки. Перед перервою команди обмінялися голами Дані Ольмо та Родріго Гоеса.

На початку другого тайму Ендрік, що вийшов на заміну, відновив паритет на табло. 17-річний форвард, який влітку приєднається до Реала, забив гол у другому поспіль матчі за збірну Бразилії.

Наприкінці поєдинку Родрі реалізував ще один пенальті та повернув перевагу Іспанії. Бразилія відігралася на 90+7-й хвилині. Третій 11-метровий удар у грі реалізував Лукас Пакета.

У червні Іспанія зіграє у групі з Італією, Хорватією та Албанією на Євро-2024. Бразилія зустрінеться з Коста-Рикою, Парагваєм та Колумбією на Копа Америка-2024.

• Товариський матч

Іспанія – Бразилія – 3:3 (2:1)
Голи: Родрі, 12, пен., 87, пен., Ольмо, 36 – Родріго, 40, Ендрік, 50, Пакета, 90+7, пен.