Інтер Маямі з асистами Мессі та Суареса обіграв Реал Солт Лейк у стартовому матчі сезону МЛС

Интер Майами — Реал Солт Лейк Фото — Getty Images

Інтер Маямі стартував у новому сезоні МЛС із домашньої перемоги над Реалом із Солт-Лейк-Сіті – 2:0.

На полі з перших хвилин з’явилися всі головні зірки господарів – форварди Ліонель Мессі та Луїс Суарес, півзахисник Серхіо Бускетс, захисник Жорді Альба та його колега, українець Сергій Кривцов.

Команда Херардо Мартіно забила по голу наприкінці кожного з таймів і до обох доклали ногу легенди Барселони. Спочатку фінський вінгер Роберт Тейлор відзначився з передачі Мессі, а потім парагваєць Дієго Гомес забив після асиста Суареса.

32-річний Кривцов бездоганно відіграв у захисті став одним із найкращих гравців матчу. Як бачимо, Сергій успішно відновився після пошкодження, отриманого у нещодавньому контрольному поєдинку. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українець буде гравцем стартового складу у сезоні-2024.

Перемога дозволила Інтеру відразу очолити Східну конференцію. Наступний матч команда Мартіно проведе 26 лютого на виїзді проти Лос-Анджелес Гелаксі.