Хлань забив другий гол за Лехію (відео)

Максим Хлань, фото — lechia.pl

Український півзахисник Лехії Максим Хлань відзначився голом у матчі 14-го туру Першої ліги Польщі проти Тихи – 3:1.

20-річний українець вийшов у старті команди з Ґданська та відкрив рахунок у матчі на 24-й хвилині. Після перерви Тихи відігрався, але екс-півзахисник Кривбасу Ріфет Капіч та Томаш Бобчек повернули перевагу Лехії.

Весь матч у складі Лехії провели воротар Богдан Сарнавський та півзахисник Іван Желізко.

У поточному сезоні Хлань провів сім матчів за Лехію у всіх турнірах, забив два голи та віддав одну результативну передачу. Українець приєднався до польської команди у вересні.

Лехія посідає третє місце у Першій лізі Польщі, набравши 25 очок після 14 турів. Наступний матч команда Хланя проведе 10 листопада проти Вісли.