Гол Роналду вивів Аль-Наср у фінал Кубка арабських чемпіонів

Криштиану Роналду. Фото — Getty Images

Кріштіану Роналду забив за Аль-Наср єдиний гол у ворота іракського Аль-Шорта (1:0). Завдяки цій перемозі його команда вийшла до фіналу Клубного кубка арабських чемпіонів, що проходить у Саудівській Аравії.

38-річний португалець відкрив рахунок на 31-й хвилині, однак цей гол був скасований за допомогою VAR через положення поза грою. Довелося чекати другої половини зустрічі – і вже на 75-й хвилині Роналду реалізував пенальті. Цей гол так і залишився єдиним у матчі.

На цьому турнірі Кріштіану забивав у двох із трьох матчів групового етапу. Причому гол, забитий ним наприкінці поєдинку проти єгипетського Замалека, став рятівним для Аль-Насра, дозволивши вийти з групи. Також на рахунку зіркового гравця один із трьох голів у ворота марокканської Раджі на стадії 1/4 фіналу.

Трофей розіграють представники країни-господарки фінальної стадії турніру. У фінальному матчі 12 серпня Аль-Наср зустрінеться з переможцем пари Аль-Хіляль – Аль-Шабаб.