Дніпро-1 і Полісся зіграли в нічию в УПЛ

Поєдинок 17 туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги сильнішого не виявив.

Результат на користь суперників по турнірній таблиці. Дніпро-1 і Полісся не виявили сильнішого в очному поєдинку у 17 турі української Прем’єр-ліги.

Поєдинок, який відбувався в Житомирі, завершився внічию 1:1. Обидва м’ячі у цій зустрічі були забиті вже після перерви. Спочатку забили гості, Філіппов вивів вперед Дніпро-1 на 49 хвилині, але вже за 13 хвилин бразилець Лукас Тейлор рахунок зрівняв.

Таким чином Дніпро-1 набрав 34 очка і вийшов на чисту першу сходинку турнірної таблиці, випереджаючи на один пункт Кривбас, у якого гра в запасі. Полісся залишилось третім — 32 пункти в активі.