Динамо перемогло Аріс у Лізі конференцій

Київський клуб лише у серії післяматчевих пенальті зміг дотиснути суперників із Греції.

Динамо продовжить боротьбу у кваліфікації до основного турніру Ліги конференцій. У матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду київський клуб зумів обіграли грецький Аріс.

Нагадаємо, після того, як у першому матчі в Салоніках господарі перемогли 1:0, «біло-синім» обов’язково треба було перемагати у номінально домашньому матчі в Румунії.

Однак першими пропустили саме підопічні Луческу. У воротах Бущана відзначився ексгравець донецького Шахтаря Джурасек. Утім ще до перерви Волошин рахунок зрівняв, а під кінець другого тайму Караваєв приніс Динамо необхідну перемогу. 2:1 — і гра перейшла в овертайм. Тут команди більше не забивали, незважаючи на те, що останні 10 хвилин кияни провели у більшості. А у нервовій серії пенальті підопічні Луческу вирвали перемогу 6:5. Також відзначимо, що після гри між футболістами обох команд сталася невеличка сутичка.

Тепер у вирішальному раунді плей-оф Динамо зустрінеться з турецьким Бешикташем. Перший матч відбудеться вже 24 серпня у Румунії.