Челсі без Мудрика розгромив Лутон

Челси — Лутон, фото — Getty Images

Челсі розгромив Лутон на домашній арені у третьому турі Англійської Прем’єр-ліги – 3:0.

Дубль на свій рахунок записав Рахім Стерлінг. Форвард відкрив рахунок у першому таймі, а потім забив другий м’яч після перерви. Довершив розгром новачок Синіх Ніколя Джексон.

Нагадаємо, український вінгер Челсі Михайло Мудрик не потрапив до заявки на матч через травму. Українець отримав пошкодження на тренуванні. За словами головного тренера Синіх Маурісіо Почеттіно, відновлення Михайла може тривати близько тижня.

Челсі здобув першу перемогу у новому сезоні АПЛ і набрав чотири очки. Лутон залишається на останньому місці таблиці з двома поразками в пасиві.

У наступному матчі Челсі прийме Вімблдон у Кубку англійської ліги 30 серпня. Лутон у цьому ж турнірі вдома зіграє із Гіллінгемом 29 серпня.