Бенфіка з Трубіним розгромила Ештрелу

Фото — Getty Images

Бенфіка на виїзді обіграла Ештрелу в матчі 19-го туру чемпіонату Португалії – 4:1.

В середині першого тайму Лео Жаба вивів господарів уперед. Перед перервою Бенфіка не лише відігралася, а й повела у рахунку. Голами відзначились Артур Кабрал та Рафа Сілва.

У другій половині зустрічі Ніколас Отаменді та Маркос Леонардо довели рахунок до розгромного. Зазначимо, що на 71-й хвилині Ештрела залишилася у меншості – другу жовту картку отримав Режис Н’До.

Український воротар Бенфіки Анатолій Трубін провів на полі весь матч. Це був 26-й поєдинок голкіпера за Орлів. Анатолій пропустив 22 голи, у десяти зустрічах українець відстояв «на нуль».

Бенфіка вийшла на перше місце у чемпіонаті Португалії, випереджаючи Спортінг на два очки. Леви сьогодні зіграють проти Каса Піа. Ештрела залишилася на 14-й позиції у турнірній таблиці.

У наступному матчі Бенфіка зіграє із Жил Вісенте 4 лютого.

• Чемпіонат Португалії. 19-й тур

Ештрела Амадора – Бенфіка – 1:4 (1:2)
Голи: Лео Жаба, 28 – Кабрал, 44, Р. Сілва, 45+1, Отаменді, 53, М. Леонардо, 90+3
Вилучення: Н’До (Е), 71