Бенфіка з Трубіним на своєму полі перемогла Ешторіл

Бенфика — Эшторил, фото — Getty Images

У матчі 25-го туру чемпіонату Португалії Бенфіка на рідному стадіоні перемогла Ешторіл із рахунком 3:1.

Ще у першому таймі команди забили три голи на двох. У складі господарів відзначилися Оркун Кокджу та Маркос Леонардо, а за гостей свій гол забив Родріго Гомеш. Після перерви Орли зміцнили перевагу завдяки влучному удару Тьягу Гувея.

Український голкіпер Бенфіки Анатолій Трубін вийшов у стартовому складі своєї команди та провів на полі всю гру.

Після цього матчу Бенфіка набрала 61 очко і посідає друге місце у турнірній таблиці чемпіонату Португалії. Ешторіл знаходиться на 16-й позиції.

У наступному матчі Бенфіка у рамках 1/8 фіналу Ліги Європи зіграє проти Рейнджерс. Перша гра завершилась із рахунком 2:2.