Баварія програла у Кубку клубу з третього дивізіону

Діючі чемпіони Німеччини несподівано поступились Саарбрюккену в 1/16 фіналу Кубка Німеччини.

Мюнхенська Баварія вже точно не стане володарем Кубку Німеччини цього сезону. Підопічні Томаса Тухеля припинили боротьбу за трофей вже на стадії 1/16 фіналу. Їх кривдником сенсаційно став представник третього дивізіону Саарбрюккен.

Зазначимо, що чемпіони Німеччини вдало розпочали гостьовий поєдинок, відкривши рахунок вже на 16 хвилині, коли відзначився Томас Мюллер. Проте ще до перерви господарі рахунок зрівняли, ана шостій доданій до основного часу хвилині вирвали перемогу 2:1.