Звонимир Бобан (крайний справа). Фото — gnkdinamo.hr
Прославлений у минулому гравець Мілана та збірної Хорватії Звонимир Бобан офіційно став президентом правління ради директорів Динамо Загреб.
Бобан є вихованцем загребського клубу, у системі якого він перебував до 1991 року. Далі Звонимир перебрався до Мілана, який і став головним клубом у його ігровій кар’єрі.
Після завершення кар’єри гравця Бобан став футбольним функціонером. У 2016–2019 роках Звонимир був заступником генерального секретаря ФІФА, у 2019–2020 роках працював менеджером Мілана, а у 2021–2024 роках очолював футбольний департамент УЄФА.
Нагадаємо, що минулого тижня з посади головного тренера Динамо Загреба було звільнено іншого легендарного у минулому гравця – Фабіо Каннаваро. У заключних матчах сезону командою керуватиме Сандро Перкович.
Динамо Загреб займає третю позицію в чемпіонаті Хорватії, відстаючи від Рієки, що лідирує, на сім очок. Свій наступний матч команда Перковича проведе 17 квітня на виїзді проти Шибеника.