Збірна України U-18 з хокею обіграла Данію у другому турі ЧС-2024 у Дивізіоні IA

Сборная Украины U-18 по хоккею. Фото — fhu.com.ua

Збірна України U-18 з хокею здобула перемогу над Данією у другому турі Дивізіону IA на чемпіонаті світу-2024 – 3:1.

Данцям не допоміг фактор рідних стін – матчі дивізіону відбуваються у Фредеріксгавні. Перший період завершився з рахунком 0:0, а далі синьо-жовті довели свою перевагу.

Рахунок відкрив Микита Куликов у другому періоді. Господарі незабаром зрівняли, але тут же Куликов оформив дубль. Остаточний рахунок у фінальній двадцятихвилинці оформив Данило Шульга.

Дві команди у секстеті набрали максимум очок після двох турів. Україна посідає друге місце, поступаючись Німеччині за різницею шайб. У наступному турі лідери зустрінуться один з одним 17 квітня. Нагадаємо, у лютому на Меморіалі Владо Дзурілли українці обіграли німецьких однолітків у феєричному поєдинку з 11 шайбами (6:5).

• Хокей. Чемпіонат світу U-18. Дивізіон ІА. 2-й тур

Данія U-18 – Україна U-18 – 1:3 (0:0, 1:2, 0:1)

Шайби: 0:1 – Куликов (Косарєв), 26:23. 1:1 – Олесен (Бундгор, Вогеліус), 29:42. 1:2 – Куликов (Трущенко, Денисенко), 30:46. 1:3 – Шульга (Євтєхов, Гапоненко), 44:09.