Збірна України розгромила Південну Корею у першому матчі пре-кваліфікації Олімпіади-2026

Сборная Украины по хоккею, фото — facebook.com/fhu.com.ua

Збірна України розгромила Південну Корею у першому матчі турніру пре-кваліфікації Олімпіади-2026 – 4:0.

Синьо-жовті закинули по шайбі у двох перших періодах, відзначились Вадим Мазур та Олексій Ворона. У заключній 20-хвилинці Андрій Денискін зробив рахунок розгромним, а ще за півхвилини Даніїл Трахт реалізував більшість, встановивши остаточний результат.

Україна після першого туру ділить лідерство у групі J зі збірною Польщі, яка розгромила Естонію. Польська команда стане наступним суперником підопічних Дмитра Христича 9 лютого.

З відбірного квартету лише одна команда пройде далі у фінальний раунд олімпійської кваліфікації. Фінальний раунд – ще один груповий етап. Тільки найкращі команди у кожному з квартетів проб’ються безпосередньо на олімпійський турнір у Мілані, який відбудеться у лютому 2026 року.

• Хокей. Пре-кваліфікаційний турнір Олімпіади-2026. Група J. 1-й тур

Південна Корея – Україна – 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
Шайби: 0:1 – Мазур (Лялька, Морозов), 14:10. 0:2 – Ворона (Бородай, Куцевич), 22:10. 0:3 – Денискін (Пангелов-Юлдашев), 49:31. 0:4 – Трахт (Пересунько, Мережко, – більш.), 50:03