Збірна Англії U-21 обіграла Іспанію у чвертьфіналі молодіжного Євро-2025

Збірна Англії U-21 обіграла Іспанію у чвертьфіналі молодіжного Євро-2025

Испания U-21- Англия U-21, фото — Getty Images

У матчі 1/4 фіналу молодіжного чемпіонату Європи-2025 збірна Англії обіграла команду Іспанії з рахунком 3:1.

Відразу три голи було забито у першому таймі. Спочатку англійці оформили комфортну перевагу в рахунку завдяки влучним ударам Джеймса Макаті та Харві Елліотта, але перед перервою іспанці відіграли один м’яч зусиллями Хаві Герра, який реалізував пенальті.

У другій половині зустрічі збірна Іспанії так і не зуміла зрівняти рахунок, а англійці зняли всі питання про переможця у компенсований час, коли з одинадцятиметрової позначки забив Елліот Андерсон.

У півфіналі турніру збірна Англії U-21 зіграє проти однолітків із Нідерландів, які раніше у меншості обіграли Португалію (1:0).

Ще два чвертьфінальні матчі відбудуться у неділю, 22 червня. Дві путівки до 1/2 фіналу будуть розіграні у матчах Данія U-21 – Франція U-21 та Німеччина U-21 – Італія U-21.

  • Чемпіонат Європи 2025 U-21. 1/4 фіналу

Іспанія U-21 – Англія U-21 – 1:3 (1:2)

Голи: Герра, 39, з пенальті – Макаті, 10, Еліотт, 15, Андерсон, 90+4, з пенальті

Джерело

Новости Запорожья