
Фото: t.me/dtek_ua
У суботу, 1 листопада, в українських регіонах планують вимикати світло за графіками. Але обмеження будуть менш жорсткими, повідомляє «Укренерго» у Telegram.
— 1 листопада, в окремих регіонах України вживатимуться заходи обмеження споживання, — зазначили в «Укренерго». — Причина запровадження обмежень – наслідки масованих російських ракетно-дронових атак на енергооб’єкти.
За даними компанії, з 08:00 до 10:00 та з 15:00 до 22:00 для побутових споживачів діятимуть графіки погодинних відключень обсягом 0,5 черги. Також з 08:00 до 10:00 та з 15:00 до 22:00 діятимуть графіки обмеження потужності для промисловості. При цьому обсяги та час застосування графіків відключення світла можуть змінювати протягом дня.
Росія з початку жовтня провела три масовані удари по Україні. Головною метою росіян стали об’єкти енергетичної інфраструктури. Останній масований удар стався в ніч проти 30 жовтня. Росіяни, зокрема, атакували енергетичні об’єкти в Ладижині, Добротворі та Бурштині.
Джерело
