У мережі з’явилися фото пошкодженого підводного човна «Ростов-на-Дону»


Пожежа після удару по Севастополю Фото: скрін відео

Російські Telegram-канали виклали фото, ймовірно, наслідків ракетного удару України по сухому доку Севастопольського морського заводу.

На знімках видно пошкодження підводного човна «Ростов-на-Дону», який обстрілював Україну ракетами. Також видно дірки у «боці» субмарини (у правий борт човна в зону за рубкою) та зверху перед рубкою.

Севастополь. Чудова операція українських ВПС

Нагадаємо, що вночі 13 вересня військові об’єкти РФ у Севастополі зазнали ракетної атаки. Прилетіло по судноремонтному заводу: там пошкоджено ВДК «Мінськ» і один із шести підводних човнів ЧФ РФ — дизель-електричний «Ростов-на-Дону», носій крилатих ракет «Калібр», спущений на воду 2014-го.

За даними Defense Express, це — перше в історії застосування крилатих ракет для ураження підводного човна за всю історію – і одразу результативне.

Міноборони РФ заявило, що «всі пошкоджені кораблі будуть відновлені та продовжать службу», але військові експерти у цьому сумніваються. Нові знімки фактично підтверджують те, що якщо ремонт і можливий, то навряд чи в доці Севастополя.

Новости Запорожья