Тарифна війна: Канада відмовляється від американського алкоголю

Тарифна війна: Канада відмовляється від американського алкоголю

Фото: pixabay.com (ілюстративне фото) Канадська провінція Онтаріо відмовилася продавати алкоголь зі США

Найбільший у світі покупець алкоголю — LCBO — почне прибирати продукцію США з полиць магазинів.

Найбільш населена канадська провінція Онтаріо припинила продаж та імпорт усього спиртного зі США після запровадження адміністрацією Дональда Трампа 25% мит. Про це повідомив премʼєр-міністр Онтаріо Даг Форд, передає Укрінформ.   «Вже сьогодні LCBO — найбільший у світі покупець алкоголю — почне прибирати продукцію США з полиць магазинів. Оскільки LCBO також є монопольним оптовим продавцем, американські бренди більше не будуть доступні у каталозі. Тобто роздрібні мережі, бари й ресторани на території провінції не зможуть поновити свої запаси американської продукції», — сказав він.

За словами Форда, цей крок завдасть «дуже сильного удару американським виробникам». Щороку LCBO продає американських вин, пива, сидру й зельцерів із 35 штатів майже на 1 млрд доларів. Усю цю продукцію буде знято з продажу.   Про подібні обмежувальні заходи оголосили ще три канадські провінції: Британська Колумбія, Манітоба та Нью-Фаундленд.

Нагадаємо, раніше канадська провінція Онтаріо заборонила американським компаніям брати участь у місцевих закупівлях та розривала угоду з компанією SpaceX про надання високошвидкісного інтернету.

Як відомо, 4 березня набули чинності нові 25%-ві мита Трампа на товари з Мексики і Канади, а також подвоєння мит на китайські товари до 20%. У відповідь Китай та Канада запровадили мита на американські товари. Мексика також готує свої заходи.

Джерело

Новости Запорожья