Сокіл розгромно програв Каунасу у другому раунді Континентального кубка

Сокол. Фото — facebook.com/fhu.com.ua

Сокіл провів другий матч у другому раунді Континентального кубка. Чемпіон України у Белграді розгромно програв Каунасу – 1:5.

Вже у першому періоді литовська команда зробила вагому заявку на перемогу, закинувши три шайби. Одна з них на рахунку екс-гравця Сокола Дениса Гончаренка.

У середині другої 20-хвилинки Сокіл скоротив відставання, але на велику перерву Каунас відзначився ще двічі. У третьому періоді рахунок на табло не змінився.

Зазначимо, що Каунас очолює екс-тренер збірної України та Донбасу Сергій Вітер. Також у заявку литовської команди на матч із Соколом увійшли українці Сергій Писаренко, Владислав Сушков, Дмитро Даниленко та Назар Ружніков.

У першому турі групи D Сокіл переміг Црвєну Звєзду (4:2), а Каунас програв Ференцварошу (0:5). В наступний раунд Континентального кубка пройде лише переможець квартету.

У заключному поєдинку Сокіл 15 жовтня зіграє із Ференцварошем. Початок – о 14:30 за київським часом.

• Континентальний кубок. Група D. 2-й тур

Каунас (Литва) – Сокіл (Україна) – 5:1 (3:0, 2:1, 0:0)

Шайби: 1:0 – Гусєвас (менш.), 04:22. 2:0 – Гончаренко, 11:01. 3:0 – Жукаускас (Ружніков), 18:32. 3:1 – Качан (Бородай, Захаров), 28:58. 4:1 – Гудак (Грубо – більш.), 32:18. 5:1 – Клінецькі (Махач), 34:50.