Прометей здобув непросту перемогу над Венецією у Єврокубку

Досягнувши показника у 50% перемог, команда Гінзбурга піднялася до зони плей-офф

Прометей — Венеция. Фото — prometeybc.com

Прометей зумів здобути перемогу над Венецією у матчі восьмого туру групи А Єврокубка – 89:82

У першій чверті на майданчику “Арени Рига” була рівна боротьба – команди по черзі виходили вперед, у результаті Венеція досягла мінімальної переваги.

По ходу другої чверті баскетболісти італійського клубу додали. Перевага гостей сягала 10-12 очок, але Прометей зумів скоротити відрив до великої перерви – 40:44.

Поступово підопічні Ронена Гінзбурга зуміли переламати перебіг гри, а у фінальній чверті вже самі диктували умови та врешті-решт довели справу до перемоги.

За підсумками восьми турів Прометей вийшов на показник 50% перемог, обійшов Венецію та піднявся на шосте місце групи А – тобто у зону плей-офф.

25 листопада команда Гінзбурга зійдеться у битві лідерів ЛЕБЛ із БК Калєв/Крамо, а 29 числа вирушить у гості до Ховентут Бадалони в Єврокубку.