Прометей впевнено переграв латвійський Огре у ЛЕБЛ

Команда Гінзбурга взяла реванш за несподівану поразку у першому колі

Фото — prometeybc.com

Прометей не зазнав проблем у виїзному матчі регулярного чемпіонату Латвійсько-Естонської баскетбольної ліги з латвійським Огре – 91:68.

Поєдинок для української команди був принциповим, оскільки латвійський колектив – єдиний, хто, крім лідера сезону БК Калев/Крамо, зумів завдати поразки Прометею в регулярному чемпіонаті.

Перша половина поєдинку для команди Ронена Гінзбурга складалася непросто. Огре довго тримався на рівних, а на початку другої чверті навіть зумів вийти вперед. На велику перерву суперники пішли за рахунку 39:45.

У третій чверті Прометей збільшив гандикап і надалі лише нарощував перевагу. Підсумок – спокійна перемога з різницею +23.

Команда Гінзбурга здобула 20 перемогу в чемпіонаті і посідає друге місце в таблиці. Огре йде сьомим, у зоні плей-оф.

Вже післязавтра, 16 лютого, Прометей проведе номінально домашній матч ЛЕБЛ проти Валмієри.