Прометей програв Лондон Лайонс в Єврокубку

Команда Гінзбурга виграла першу чверть з різницею в 11 очок, але не змогла зберегти перевагу

Прометей — Лондон Лайонс. Фото — t.me/bc_prometey

Прометей у Ризі програв Лондон Лайонс в матчі третього туру групи А Єврокубка – 87:99.

Представник України впевнено виграв першу чверть з різницею в 11 очок, проте другу 10-хвилинку підопічні Ронена Гінзбурга провалили та дозволили супернику вийти вперед – 45:48.

У третій чверті лондонська команда збільшила перевагу до 8 очок. У заключному відрізку гри Прометей скоротив відставання до мінімуму, але кінцівка зустрічі залишилася за Лайонс.

Це друга поразка команди Гінзбурга у Єврокубку. Прометей займає шосте у групі А.

Наступний матч команда Гінзбурга проведе 21 жовтня проти Бетсейф/Лієпаї у ЛЕБЛ. 25 жовтня Прометей на виїзді зіграє проти Олімпії у Єврокубку.

• Баскетбол. Єврокубок. Група А. 3-й тур

Прометей (Україна) – Лондон Лайонс (Велика Британія) – 87:99 (30:19, 15:29, 20:25, 22:26)

Прометей: Кін (18 + 5 передач), Агада (16 + 5 підбирань), Одіасе (13 + 8 підбирань), Марч (12), Балвін (10 + 11 підбирань), Келлі (6), Ткаченко (4), Липовий (3), Сидоров (3), Бобров (2)