Прометей обіграв словенську Олімпію в Єврокубку

Команда Гінзбурга програла першу чверть, але потім зуміла перехопити ініціативу

Олимпия — Прометей. Фото — prometeybc.com

Прометей у Любляні здобув перемогу над Олімпією в матчі четвертого туру групи А Єврокубка – 90:83.

Словенська команда домінувала в першій чверті і досить впевнено виграла її – 26:18.

Але поступово представник України зумів змінити перебіг гри. На велику перерву перевага гостей була в одне володіння – 47:45.

У наступному відрізку підопічним Ронена Гінзбурга вдалося наростити свою перевагу та розпочати останню чверть з +7. Господарі відчайдушно чинили опір, майже зрівняли рахунок, але все-таки фініш залишився за Прометеєм.

Здобувши другу перемогу у чотирьох матчах, команда Гінзбурга піднялася на п’яте місце у групі А.

Наступний матч Прометей проведе 29 жовтня проти ВЕФ Риги у ЛЕБЛ. 1 листопада українська команда зіграє у Єврокубку з лідером групи А Парижем.