На Запоріжжі колишнього правоохоронця Бердянського відділу поліції засудили до 13 років позбавлення волі

За інформацією: Суспільне Запоріжжя.

Феміда. Жовтневий районний суд Запоріжжя. Фото: Суспільне Запоріжжя

У Запоріжжі заочно засудили колишнього правоохоронця Бердянського відділу поліції, який, за даними слідства, пішов на співпрацю з росіянами та передав їм інформацію про зброю колег.

Про це йдеться в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

За версією слідства, житель Бердянська до повномасштабної війни працював в Бердянському райвідділку поліції та обіймав посаду заступника начальника сектору кадрового забезпечення. Після окупації міста, чоловік добровільно погодився працювати в так званій "народній міліції" та обійняв посаду працівника дозвільної системи. Він розповів окупаційній владі, де схована табельна зброя колег та допоміг її вилучити:

"Торік на початку квітня отримали інформацію, що треба здати зброю окупантам, оскільки вони стали лякати розправами та обшуками. Прибула до приміщення райвідділу, побачила обвинуваченого, який привіз всю наявну зброю, яку раніше він вивозив. Після чого, представники окупаційної влади запропонували їй перейти працювати на їх бік" ,– повідомив один із свідків.

Жовтневий районний суд ухвалив рішення визнати чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.7 ст.111-1 КК , та призначити йому покарання у вигляді позбавлення волі на строк тринадцять років з позбавленням права обіймати посади в органах влади та в правоохоронних органах на строк тринадцять років із конфіскацією усього належного йому майна.

Новости Запорожья