Молодіжна збірна України з хокею з великим рахунком обіграла Естонію у другому турі ЧС-2023

Сборная Украины по хоккею U-20. Фото — facebook.com/fhu.com.ua

Молодіжна збірна України з хокею здобула вольову перемогу над однолітками з Естонії у другому турі групового етапу Дивізіону 1B чемпіонату світу-2023 – 5:1.

Незважаючи на аналогічний рахунок на користь українських юніорів, поєдинок за своїм змістом та напруженням докорінно відрізнявся від протистояння першого туру проти збірної Польщі.

Підопічні Андрія Срюбка поступалися рахунком після першого періоду – суперник вдало реалізував більшість. За 20 хвилин до кінця на табло горів рахунок 1:1. І лише в останньому періоді синьо-жовті зуміли спершу дотиснути, а потім і добити непоступливого суперника.

Дві великі перемоги із загальною різницею шайб 10:2 – і команда України U-20 тимчасово очолила свій секстет. Нагадаємо, лише перше місце у групі, згідно з регламентом, дозволить нашій команді підвищитися у класі.

До кінця тижня команда Срюбка зіграє ще три матчі у рамках ЧС. У четвер, 14-го грудня, українська молодіжка гратиме з Італією, а в п’ятницю — з Хорватією. 17 грудня наша команда U-20 зустрінеться із господарями — молодіжною збірною Словенії.

• ЧС-2023 U-20. Блед, Словенія. Дивізіон 1B, 2-й тур

Україна – Естонія – 5:1 (0:1, 1:0, 4:0)

Шайби: 0:1 – Д. Морозов (Д. Тімофєєв, Концеус, – більш.), 13:12. 1:1 – Дубський (Яцишин, Лисак), 26:16. 2:1 – Сидоренко (Дахновський), 46:52. 3:1 – Крикля (Сидоренко, Ковальчук), 48:29. 4:1 – Дахновський (Стецюра, Крикля, – більш.), 54:58. 5:1 – Ковальчук (Яцишин, Дубський), 58:48