Кубок англійської ліги: Миколенко перемагає, Зінченко і Забарний — ні

Кубок англійської ліги: Миколенко перемагає, Зінченко і Забарний - ні

Команди українських футболістів по-різному провели свої поєдинки стадії 1/8 фіналу внутрішніх змагань.

Напередодні відбулись матчі 1/8 фіналу Кубка англійської ліги. Свої поєдинки провели і команди українських футболістів. Евертон, за який грає Віталій Миколенко, зустрічався із Бернлі і розгромив гостей із рахунком 3:0. Український захисник провів на полі весь матч.

Кубок ліги. 1/8 фіналу. 1 листопада

Евертон — Бернлі — 3:0

Голи: Тарковські, 13, Онана, 53, Янг, 90+2

А от інші команди, за які виступали українські футболісти, свої виступи у турнірі завершили. Борнмут приймав на своєму полі Ліверпуль і програв 1:2. Ілля Забарний вийшов на гру у старті та провів на полі весь матч.

Борнмут — Ліверпуль — 1:2

Голи: Клюйверт, 64 — Гакпо, 31, Нуньєс, 70

Олександр Зінченко також вийшов у стартовому складі свого Арсеналу проти Вест Гему, утім був замінений на 57 хвилині. «Каноніри» були биті у лондонському дербі з рахунком 1:3.

Вест Гем — Арсенал — 3:1

Голи: Вайт, 16 (автогол), Кудус, 50, Боуен, 60 — Едегор, 90+6

Михайло Мудрик пропустив поєдинок Кубку англійської ліги, утім і без нього Челсі не мав проблем у грі з Блекберном. Підопічні Маурісіо Почеттіно вибороли місце у чвертьфіналі, здобувши перемогу над суперником з рахунком 2:0.

Челсі — Блекберн — 2:0

Голи: Бадьяшиль, 30, Стерлінг, 59

Також відзначимо черговий провал Манчестер Юнайтед. «Червоні дияволи» зазнали розгромної поразки на власному стадіоні від Ньюкасла 0:3.

Манчестер Юнайтед — Ньюкасл — 0:3

Голи: Альмірон, 28, Голл, 36, Віллок, 60

Нагадаємо, раніше Анатолій Трубін допоміг своїй Бенфіці здобути перемогу у Кубку ліги Португалії.