Кріштіану Роналду зробив хет-трик за Аль-Наср у матчі з Аль-Вахда

Криштиану Роналду. Фото — Getty Images

Аль-Наср із хет-триком Кріштіану Роналду знищив на своєму полі Аль-Вахда у матчі 30-го туру чемпіонату Саудівської Аравії.

Команда, яку очолює екс-наставник Шахтаря Луїш Каштру, продовжує майже безнадійну гонку за Аль-Хілялем Жорже Жезуша, який вже в наступному турі може забезпечити собі чемпіонський титул.

У звітному поєдинку лідер вдосталь знущався з середняка. Два голи 39-річний португалець оформив вже на 12-й хвилині, а хет-трик підкорився йому на початку другого тайму. Крім нього, за Аль-Наср у цій зустрічі забивали ще один португалець Отавіу, Садіо Мане та Мохаммед Аль-Фатіль.

Враховуючи нещодавній дубль у півфіналі Королівського кубка Саудівської Аравії проти Аль-Халіджа (3:1), Кріштіану записав на свій рахунок п’ять голів у двох поєдинках поспіль.

Хет-трик став для португальця вже четвертим в цьогорічному чемпіонаті. Всього на його рахунку – 32 забиті м’ячі у 27 матчах, а якщо брати до уваги всі турніри, то 41 гол (і 12 асистів) у 39 поєдинках.