Костюк оновила власний антирекорд за кількістю поразок

Костюк оновила власний антирекорд за кількістю поразок

Фото: Getty Images Марта Костюк

Костюк зіткнулася із серією з шести поразок поспіль в одиночних матчах на турнірах WTA та Grand Slam.

Українська тенісистка Марта Костюк (№27 WTA) програла в першому колі турніру WTA 500 у Вашингтоні Еммі Радукану з Великої Британії (№46 WTA) з рахунком 6:7 (4:7), 4:6.

Для 23-річної Костюк це поразка стала шостою поспіль в одиночному розряді на турнірах WTA та Grand Slam. Це найтриваліша серія невдач у професійній кар’єрі Костюк.

Крім того, поразка в матчі з Радукану стала п’ятою поспіль у першому колі турнірів WTA та Grand Slam в одиночному розряді.

У серпні 2023 року у Марти була серія з чотирьох поразок поспіль в одиночному розряді. Тоді українка поступилася у чотирьох матчах на турнірах: WTA 500 у Вашингтоні, WTA 1000 у Монреалі, WTA 1000 у Цинциннаті та на US Open 2023.

Востаннє в одиночному розряді турнірів WTA або Grand Slam 23-річна тенісистка здобувала перемогу 11 травня 2025 року в матчі з канадкою Лейлою Фернандес з рахунком 6:4, 6:2.

Нагадаємо, раніше Костюк розповіла, про що мріє найбільше в кар’єрі тенісистки.

Джерело

Новости Запорожья