Колишній суперник Ломаченка воліє провести з українцем реванш

Колишній суперник Ломаченка воліє провести з українцем реванш

Фото: Getty Images Ортіс програв Ломаченку рішенням суддів

Джемейн Ортіс вважає, що йому несправедливо зарахували поразку у бою з ексчемпіоном світу.

Джемейн Ортіс заявив, що хоче провести реванш з екс-чемпіоном світу в трьох дивізіонах Василем Ломаченком. Американський боксер вважає, що у першому поєдинку з українцем несправедливо отримав від суддів поразку.

За словами Ортіса, з часу того бою він став набагато сильніше і тепер знає, як перемогти.

«Ломаченко добре планував свої дії і роздував темп наприкінці кожного раунду. Я б хотів реваншуватися за цю поразку. Я однозначно зрозумів, як нарощувати темп, щоб видати сильну кінцівку, і як важливо забрати чемпіонські раунди.

Я відчуваю, що наш бій був набагато ближчим, ніж його поєдинок із Хейні. По-моєму, в моєму бою з Ломою я доносив значно чистіші удари, а Девін у їхньому поєдинку занадто багато пропускав. Лома кілька разів чисто по мені влучив ближче до кінцівки бою, але жодного разу не потряс мене, не викидав комбінації з 5-6 ударів, як було в його бою з Хейні. Проти мене він кидав тільки 1-2 удари за раз, оскільки побоювався, що я відповім,» — наводить слова Ортіса Boxing Scene.

Нагадаємо, торік Ломаченко переміг Ортіса одноголосним рішенням суддів, а в травні цього року спірно програв за очками Хейні.

Раніше став відомий наступний суперник Василя Ломаченка.

 

Джерело

Новости Запорожья