Каноїстка з Енергодара Людмила Бабак у восьмий раз стала чемпіонкою світу з веслування

За інформацією: Суспільне Запоріжжя.

Восьмиразова чемпіонка світу з марафону Людмила Бабак. Фото: Федерація каное України

У Данії відбувся Чемпіонат світу з веслувального марафону. Людмила Бабак з Енергодара Запорізької області виборола дві медалі — золоту та срібну.

Про це сьогодні, 3 вересня, повідомив міський голова Енергодара Дмитро Орлов.

Золоту медаль багаторазова чемпіонка Європи та світу здобула на своїй коронній довгій дистанції 14,4 км. Вона фінішувала з результатом – 1 година 18 хвилин 49,00 секунди.

А на короткій дистанції (3,4 км) в каное-одиночці спортсменка здобула срібну медаль. До золота не вистачило 27,13 секунди.

Людмила Бабак вкотре підтвердила титул чинної чемпіонки.

Восьмиразова чемпіонка світу з марафону Людмила Бабак разом з тренером Серієм Снєжко. Фото: Федерація каное України

Раніше Суспільне повідомляло, що Людмила Бабак завоювала свою другу золоту медаль на цьогорічному чемпіонаті Європи з марафону в Хорватії, ставши восьмиразовою чемпіонкою континенту з марафону.