«Інгулець» обіграв запорізький «Металург», програвши перший тайм

За інформацією: Суспільне Запоріжжя.

«Інгулець» приймав запорізький «Металург» 3 вересня 2023 року на стадіоні в Петровому . Колаж: Суспільне Кропивницький

У шостому турі чемпіонату України з футболу серед команд групи Б Першої ліги сезону 2023-24 років футбольний клуб "Інгулець" з селища Петрове Олександрійського району Кіровоградської області переміг запорізький "Металург" з рахунком 3:2. Матч відбувся на стадіоні "Інгулець" у Петровому.

Вперше в чемпіонаті підопічні Владислава Лупашка пропустили першими – гостям вдався швидкий гол: на десятій хвилині ударом зльоту з-за меж штрафного майданчика петрівчан в нижній кут воріт Олексія Паламарчука рахунок у матчі відкрив півзахисник запорізької команди Дмитро Крапивний – 0:1.

Перша половина гри, яка загалом минула в рівній боротьбі, закінчилася мінімальною перемогою підопічних Володимира Микитіна.

На 61-ій хвилині гри м’яч після прострілу від півзахисника "Інгульця" Євгена Запорожця з правого флангу влучив в руку захисника гостей Данила Фальковського в межах карного майданчика, внаслідок чого арбітр Вадим Запрутняк призначив пенальті у ворота "Металурга". 11-метровий удар реалізував Віталій Кольцов, зрівнявши рахунок у матчі – 1:1.

На 78-ій хвилині Віталій Кольцов забив вдруге, з гри, вивівши господарів уперед: Євген запорожець перехопив м’яч в центральній зоні, після чого п’яткою віддав на Кольцова, той, увійшовши в штрафний майданчик суперників точно пробив в нижні кут воріт Назара Байди – 2:1.

На 81-ій хвилині гравці "Інгульця" забили втретє: захисник петрівчан Станіслав-Нурі Малиш віддав точну передачу з власної половини поля на Дениса Резепова, який одним дотиком обробив пас, а другим прокинув повз голкіпера суперників – 3:1.

На 90-ій хвилині право на пробиття пенальті отримали вже гості. Його у боротьбі із Максимом Мельничуком в карному майданчику "Інгульця" заробив Дмитро Іродовський. 11-метровий реалізував Валерій Сад – 3:2.

Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу "Інгульця" з рахунком 3:2. Це друга перемога петрівчан над запорізькими футболістами. Перша перемога відбулась 2 серпня в рамках другого попереднього раунда Кубка України.

Перемігши, команда з Кіровоградщини зберегла лідерство у своїй групі, набравши 16 очок у шести матчах, запорізький клуб – четвертий з вісьмома очками після шести турів.

У сьомому турі команда з Петрового зіграє в Кременчуці на Полтавщині з тамтешнім "Кременем", на "Металург" очікує домашня гра з київським "Лівим берегом".