Хргович розповів, як збирається перемогти Усика

Хргович розповів, як збирається перемогти Усика

Фото: Getty Images Хргович впевнений у перемозі над Усиком

Обов’язковий претендент на титул IBF у надважкій вазі розповів, що добре вивчив стиль українця.

Філіп Хргович твердить, що добре знає секрет успіху над Олександром Усиком. Обов’язковий претендент на титул IBF у надважкій вазі розповів — він уже понад рік проводить спаринги з шульгами, що значно допоможе йому в бою з українцем.

«Останні два бої я бився з шульгами. У себе в голові я повністю переключився на правосторонню стійку. Півтора року я спарингував із шульгами. Думаю, що це дуже хороша підготовка до Усика. Я знаю, що бій проти нього буде важким. Він відмінний боєць. Я думаю, що зараз він найкращий у світі. Усик зайняв місце в історії, він уже багато чого домігся. Я вважаю, що він майбутній член Зали слави.

Це буде важкий поєдинок, але я досить великий, швидкий і сильний. Я можу викидати багато ударів. Я відчуваю, що з ним буду мотивований на сто відсотків. Я зможу виступити краще, ніж у боях із Маккіном і Чжилеєм. З ними я виступив не дуже здорово, але я знаю, що принаймні можу дати йому важкий бій. Однак я також упевнений, що можу побити його», — сказав Хргович в інтерв’ю YouTube-каналу Boxing Social.

Нагадаємо, раніше Хргович звернувся до Усика з погрозою.

 

Джерело

Новости Запорожья