Гвоздик заперечив повідомлення про титульний бій

Олександр Гвоздик

Українець назвав неправдою інформацію про його титульний поєдинок, поділившись своїми планами.

Колишній чемпіон світу в напівважкій вазі Олександр Гвоздик повідомив, що не планує проводити бій проти тимчасового чемпіона WBA в своєму дивізіоні Альберта Раміреса, зазначає Sport-express.ua.

Напередодні в ЗМІ поширювалася інформація, що поєдинок Гвоздика з Раміресом відбудеться 5 лютого в Монреалі, Канада.

«Це неправильна інформація. Великі новини будуть цього тижня. Поки що нічого конкретного не скажу. Відбудеться офіційне оголошення. Зачекайте трохи», — заявив він.

Крім того, Гвоздик наголосив, що його мета знову стати чемпіоном світу.

«Мені подобається те, чим я займаюся. Поки є сили і дозволяє здоров’я, я боксую. Коли це закінчиться — припиню. Мета на залишок кар’єри — знову стати чемпіоном світу або наприкінці 2026 року, або на початку 2027-го», — додав Олександр.

Нагадаємо, що востаннє Гвоздик виходив на ринг у квітні, коли здобув перемогу над Ентоні Голловеєм технічним нокаутом в третьому раунді.

Джерело

Новости Запорожья