Ф’юрі: Усик здався, він програв бій після удару по корпусу від Дюбуа

Ф'юрі: Усик здався, він програв бій після удару по корпусу від Дюбуа

Фото: Getty Images Тайсон Ф’юрі та ШугарХілл Стюард розійшлися в оцінці удару Дюбуа

Чемпіон світу у суперважкій вазі за версією WBC продовжує наполягати на перемозі свого співвітчизника.

Олександр Усик програв у бою проти Даніеля Дюбуа, і зараз об’єднаним чемпіоном має бути саме британський боксер. Так вважає володар поясу за версією WBC Тайсон Ф’юрі.

Він вкотре наголосив, що його співвітчизник наніс справедливий удар по корпусу українця.

«Це не був удар нижче пояса, а удар в пояс. Усе, що нижче поясу, це заборонений удар. Коли ми виходимо на ринг, я часом високо підіймаю свої шорти. Рефері каже: «Твій пояс високо, Тайсоне, і всі удари в цю точку – це нормально, а всі, що нижче, заборонені».

Ми всі знаємо, що це не був удар нижче поясу. Усика побили чесно та справедливо, він програв бій після удару по корпусу. Цей удар його покалічив.

Мені дуже шкода Даніеля, тому що зараз він мав би бути об’єднаним чемпіоном світу і перебувати на шляху до бою зі мною за найбільший гонорар у своєму житті.

Я не знаю, чи вразливий Усик до ударів по корпусу, але його обличчя вразливе. Його тіло здалося. Я побачив, як Усик здався. Він здався, як маленька с**а, а потім стогнав та плакав через це п’ять хвилин. Якщо він здався раз, то зробить це знову. Але мені шкода Даніеля. Він побив його чесно та справедливо. Дюбуа вдарив його в пояс шортів, а це не нижче поясу.

Усик натягнув шорти високо, а коли бій закінчився, опустив їх нижче. Ми ж не вчора народились. Він програв цей бій», – сказав Ф’юрі в інтерв’ю Frank Warren’s Queensberry Promotions.

Нагадаємо, що тренер Тайсона Ф’юрі не поділяє думку свого підопічного і впевнено назвав удар від Дюбуа забороненим.

 

Джерело

Новости Запорожья