Експерша ракетка світу отримала тривалий бан за допінг

Експерша ракетка світу отримала тривалий бан за допінг

Фото: Getty Images Халеп отримала тривалу дискваліфікацію

Румунська тенісистка Сімона Халеп потрапила у великі неприємності і може завершити кар’єру.

Сімона Халеп потрапила у велику халепу. Нагадаємо, раніше у румунської тенісистки виявили заборонені речовини у крові та сечі.

А тепер стало відомо, що її дії із вживання заборонених препаратів названо умисними і вона отримала тривале відсторонення від змагань.

Міжнародне агентство із забезпечення чесності в тенісі (ITIA) на своєму офіційному сайті повідомило, що незалежний трибунал дискваліфікував румунську тенісистку Сімону Халеп терміном на чотири роки за порушення Тенісної антидопінгової програми (TADP).

Дворазовій чемпіонці Великого шолома було пред’явлено звинувачення у двох окремих порушеннях TADP.

Перше з них стосувалося несприятливого аналітичного результату (AAF) на заборонену речовину роксадустату на US Open у 2022 році, проведеного за допомогою регулярного аналізу сечі під час змагань.

Друге звинувачення було пов’язане з порушеннями біологічного паспорта (АБП) Халеп.

11 вересня, трибунал підтвердив, що тенісистка здійснила умисне порушення антидопінгових правил відповідно до статті 2 TADP.

Суд прийняв аргумент Халеп про те, що вона прийняла забруднену добавку, але встановив, що обсяг, який вона прийняла, не міг призвести до концентрації роксадустату, виявленої в позитивному зразку.

Нагадаємо, що Сімона Халеп була тимчасово відсторонена від участі у змаганнях з жовтня 2022 року. Суд зарахував це у рахунок періоду дискваліфікації. Таким чином, дискваліфікація спортсменки триватиме з 7 жовтня 2022 року до 6 жовтня 2026 року.

Нагадаємо, раніше Рафаель Надаль розповів, коли завершить професійну кар’єру.

 

Джерело

Новости Запорожья