Довбик допоміг Жироні перемогти у Кубку Іспанії

Український форвард зробив асист на свого одноклубника, який забив вирішальний гол.

Непростим вийшло для Жирони протистояння в 1/64-тій Кубку Іспанії проти Сан-Роке де Лепе. Незважаючи на те, що суперник значно поступається у класі і виступає у четвертому іспанському дивізіоні, каталонці змогли вирвати перемогу лише на останніх секундах зустрічі.

Причому в епізоді з голом не обійшлось без участі Артема Довбика. На 90+8 хвилині м’яч опинився в центрі поля в українського нападника, до якого підбіг Савіо.

Бразилець фактично відібрав в форварда футбольний снаряд, і здійснивши вражаючий забіг, забив переможний гол. Артему відповідно зарахували асист, і  ця результативна дія стала для нього вже 8 (5+3) у 12 матчах за клуб. Жирона здолала суперника 2:1.

Відзначимо, що інший представник збірної України у складі Жирони — Віктор Циганков, провів на полі весь матч, що стосується Довбика, то він з’явився на полі в результаті заміни на 75-й хвилині.

Нагадаємо, напередодні Анатолій Трубін допоміг своїй Бенфіці перемогти у Кубку ліги Португалії.