Цуренко і Костюк по-різному стартували на турнірі у Сан-Дієго

В американській Каліфорнії стартували престижні жіночі тенісні змагання серії WTA 500.

Марта Костюк з перемоги розпочала виступи на хардовому турнірі WTA 500 в американському Сан-Дієго. У першому раунді змагань українка, маючи шостий номер посіву, у важкому протистоянні здолала господарку кортів Енн Лі. Американка, яка потрапила в основу через кваліфікацію, дала справжній бій програвши лише у трьох сетах за 2 години 13 хвилин.

Тим часом Леся Цуренко підтримати статус фаворитки свого матчу не змогла. У першому раунді українка поступилася Кеті Бултер із Великобританії. Матч тривав  лише 1 годину 12 хвилин і завершився у двох сетах. Це була четверта зустріч тенісисток, українка веде у рахунку 3:1.